15.07.2016

4 dôvody, prečo by ste mali prísť do FaxCOPY kaviarne v Poprade


Ak ste milovníkmi kávy a občas potrebujete zmenu prostredia, príďte do našej iba nedávno otvorenej FaxCOPY kaviarne v Poprade. Na čo všetko sa v nej môžete tešiť?

FaxCafé Poprad

Dva, tri, štyri... všetko v jednom

Ako ste sa asi dovtípili, naša kaviareň nie je iba kaviareň. Okrem kávy, horúcej čokolády, osviežujúcich limonád a chutných koláčikov si v nej vytlačíte dokumenty priamo z notebooku alebo mobilu. O tlač môžete požiadať aj našich predajcov, ale takisto fungujú samoobslužné pulty ako v našich klasických predajniach FaxCOPY.

Chcete si nápady zapísať na papier, ale nemáte po ruke pero? Kúpte si ho priamo tu. Chcete si niečo nakresliť? Bez výkresu to asi nepôjde, ale nič sa nebojte, ani o tento spotrebný materiál mať núdzu nebudete.

Tvorivé miesto

V stereotypnom prostredí nám nápady často dávajú stopku. Ľudia, ktorí musia pracovať kreatívne, sa s týmto problémom pasujú. Pomáha zmena miesta a najlepšie mimo kancelárie a vlastného bytu či domu.

Ak máte možnosť ísť robiť kamkoľvek, zamierte do novootvorenej kaviarne FaxCOPY, ktorá vás privíta príjemným farebným prostredím. Káva, notebook, tvorivé prostredie? Už nič viac vám k práci predsa netreba.

Káva z „mesta kávy”

Viete, ktoré mesto sa označuje za mesto kávy? Terst, po taliansky Trieste. Toto mestečko pri Jadranskom mori, ktoré leží na pomedzí troch štátov, je oddávna preslávené produkciou kávy. Sústreďuje sa tu až 25 % celkového dovozu kávy do Talianska.

Chuť kávy Trieste môžete skúsiť aj v našej FaxCafé. Káva z amerických a afrických plantáží vás obohatí výraznou zamatovou chuťou. Máme na výber, samozrejme, rôzne druhy espressa, ako aj ochutené kávy so škoricou, kardamónom či muškátovým orechom.

FaxCafé Poprad

Žiadna nuda ani pri čakaní

Keď váš priateľ mešká, nemusíte sedieť za stolom pozeraním do stropu. Z nášho novinového letáku zistíte históriu, pôvod, spôsob prípravy kávy a určite aj ďalšie zaujímavosti. Naučíte sa niečo nové a zároveň si vyplníte čas, ktorý by ste inak strávili poklepkávaním po stole.

Do našej FaxCafé sa skutočne oplatí prísť, už veríte? A kde to vlastne sme? Nájdete nás na ulici 1. mája 19/220 v Poprade. Tešíme sa na vašu návštevu.

 

Chcem ísť do FaxCafé