20.09.2016

FaxCafé môžete navštíviť už aj v Bratislave


Príjemné prostredie, kvalitnú kávu Trieste, ako aj výborné koláčiky si môžete najnovšie vychutnať aj v Bratislave. To ale nie je všetko, keďže naše kaviarne sú spojené s predajňou FaxCOPY, môžete využiť free wifi pripojenie a naše služby. V praxi to teda môže vyzerať tak, že si pri kávičke a koláčiku dokončíte dokument, ktorý si potom v pridruženej predajni necháte vytlačiť a zviazať. :)

FaxCafé Bratislava Mickiewiczova by FaxCOPY

Miesto na prácu aj oddych

FaxCafé je unikátna v spojení klasickej predajne FaxCOPY a kaviarne. Ak si teda prídete nakúpiť kancelárske potreby, vytlačiť nejaké dokumenty alebo nechať navrhnúť pozvánky na party, môžete si pracovné povinnosti spríjemniť chutným občerstvením. :) Ak zvyknete pracovať formou home office, isto vás tiež niekedy prepadne chuť "zmeniť vzduch". U nás môžete nájsť to pravé miesto na prácu. A po práci príde zaslúžená odmena, ktorú si sami môžete vybrať z nášho menu. Alebo sa ráno, cestou do práce, zastavte aspoň na bezkonkurenčné raňajky.

FaxCafé Mickiewiczova Bratislava, FaxCOPY

Ponuka kaviarne

V ponuke našej kaviarne v Bratislave nájdete okrem klasického nealka, už spomínanej vynikajúcej kávy Trieste aj pravú belgickú čokoládu, po ktorej sa budete oblizovať až za ušami (vážne ;)). Nedávno sme ponuku kaviarne rozšírili tiež o výborné limonády a ľadové čaje so zaujímavými príchuťami. Čo poviete na ružovú limonádu alebo ľadový čaj s príchuťou jazmínu a limetky?

Pripravení sme aj na to, keď vás prepadne hlad. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov panini, alebo, ak máte chuť len mlsať, čakajú na vás muffiny a štrúdlička.

Menu kaviarne FaxCafé Mickiewiczova Bratislava položené na stole, FaxCOPY

Poloha priamo v centre mesta

Nájdete nás na Mickiewiczovej ulici – priamo v centre mesta, čo je veľkou výhodou, lebo na skok od nás to máte aj do centra diania a zábavy. :) Parkovanie je u nás síce komplikovanejšie, ale môžete ho vyrešiť napríklad zaparkovaním na parkovacích plochách ulice 29. augusta. Verte, že všetky naše dobroty stoja za tú prechádzku. Tak kedy sa vidíme? :)

Ako sa do FaxCafé dostanem?