24.03.2016     Čas čítania: 1 min.

Odkiaľ sa vzal nápad FaxCafé?


FaxCOPY má po celom Slovensku predajne, v ktorých si môžete vytlačiť dokument alebo seminárnu prácu. 15. marca otvorilo svoju prvú kaviareň, v ktorej si okrem chutnej kávy vychutnáte koláčik od lokálneho výrobcu a aj voľnú chvíľku.

Odkiaľ sa vzal nápadFaxCafé v Trnave interiér

Stáva sa, že ľudia musia pri vytlačení dokumentov chvíľu čakať. To je normálne. Namiesto toho, aby postávali a prešľapovali z nohy na nohu, si môžu sadnúť v pohodlných priestoroch kaviarne a dať si nejakú pochutinu. Oddýchnu si a za ten čas budú mať všetko tip-top pripravené. 

Kaviareň FaxCafé nebude takou obyčajnou. Okrem kávy a koláčikov môžete využiť farebnú i čiernobielu tlač, laminovanie, rezanie a kúpite si aj tonery alebo tvrdý papier na kreslenie. 

Home office alebo pauza počas dňa, len tak

Príďte si do kaviarne len tak posedieť. Samozrejmosťou je wifi sieť, takže pokojne nahraďte stereotypné prostredie home officu za externé prostredie. Pošlite toľko e-mailov, koľko potrebujete, napíšte celú seminárnu prácu alebo preberte s kamoškou novinky. Miesto je blízko pešej zóny, takže to budete mať odvšadiaľ na skok.

Muffiny s ľuďmi v pozadí, FaxCafé v TrnaveDokumenty lacnejšie o šálku kávy

Chcete využiť služby „lacnejšie”? K nákupu nad 10 eur dostanete do konca mája šálku espressa zdarma. 

Príďte s bakalárskou, diplomovou prácou alebo akýmkoľvek iným dokumentom. Akcia platí aj na iné služby, ktoré poskytuje FaxCOPY. Kvalitná káva vám po dlhom dni či vybavovačkách príde vhod. 

 

Priestory kaviarne sú pre vás pripravené, prinesú vám nielen dávku inšpirácie a nápadov pri práci, ale aj priestor pre príjemne strávené chvíle s priateľmi. No a, samozrejme, tlačenie, laminovanie, rezanie, viazanie...všetky služby sú tu pre vás. :)

 

Chcem navštíviť FaxCafé